Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

KOSMETYKA NATURALNA


  Naszą główną myślą przewodnią jest praca na naturalnych kosmetykach i z tą myślą staramy się wykonywać zabiegi. Niestety bardzo często musimy dodać produkty, które mają substancje zmodyfikowane (możemy wtedy osiągnąć dłuższy i lepszy efekt). Wybieramy jednak  najbezpieczniejsze (każy kosmetyk nie jest przypadkowy) dla naszego zdrowia i skóry.  

W gabinecie pracujemy na produktach z firm: "Bandi", "Arkana,"Aquatonale",  "Neo Glis", "dr. Beta.

  Na pierwszej wizycie sprawdzamy dokładnie cerę (Lampa Wooda).  Przeprowadzamy konsultacje na których informujemy klientkę, co możemy jej zaproponować w gabinecie.

  Lampa Wooda stosowana jest w dermatologii i kosmetologii do szybkiej diagnostyki, gdyż ogniska w świetle tej lampy w warunkach zacienienia silnie fluoryzują.  W kosmetyce (w gabinetach kosmetycznych)stosuje się ją do zbadania przydatków skóry(dokładne zbadanie cery). Emitowane promienie UV wywołują fluorescencję skóry. Diagnozę stawia się na podstawie barwy emitowanego w wyniku zjawiska fluorescencji światła.  W zależności od rodzaju cery oraz schorzeń występuje różnobarwne świecenie.

 

   

    Wykonujemy następujące zabiegi z użyciem urządzeń: kawitacja, ultradżwięki, fale radiowe- RF, cellulogia, mikrodermabrazja diamentowa, mezoterapia bezigłowa, sauna-koc, terapia mikroigłowa

 

  - Kawitacja (Polega na szybkim i bezbolesnym oczyszczaniu skóry (złuszcza zrogowaciałe komórki naskórka, oczyszcza pory i usuwa znajdujace się na niej bakterie i grzyby). Zabieg dla wszystkich- szczególnie polecany dla osób o skórze wrażliwej i naczynkowej). 

 

- Ultradżwięki ( pozwalają wprowadzić wgłab naskórka substancje aktywne,które w normalnych warunkach nie maja szansy wniknąć).

 

- Fale radiowe RF ( Likwiduje zwiotczenie skóry. Polega na bezinwazyjnym,nie chirurgicznym zabiegu liftingu. Zasada działania opiera się na wykorzystaniu radiofrekwencji bipolarnej).

Po przyłożeniu do skóry specjalistycznej głowicy wysyłane są odpowiednie impulsy, dzięki którym generowane jest w skórze ciepło. Następuje odwracalna denaturacja kolagenu i pobudzenie fibroblastów (komórek skóry) do produkcji nowego kolagenu. Podgrzaniu ulegają głębsze warstwy skóry i tkanki podskórnej. Zabieg ten jest bardzo bezpieczny, nie uszkadza naskórka i skóry właściwej ze względu na kontrolowane podgrzanie do temp. 45oC. Po zabiegu klient natychmiast może wrócić do normalnego trybu życia. Skóra z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc ulega zdecydowanej poprawie, odmłodzeniu i zregenerowaniu, a włókna kolagenowe odpowiedniej przebudowie. Wieloletnie badania naukowe potwierdzają skuteczność zabiegów.

 
- Cellulogia (bezinwazyjny zabieg likwidujący celluliti tkankę tłuszczową. Polega na intensywnym masazu mechanicznym, masazu podciśnieniowym i rolowaniu skóry. Działa na podskórną tkankę tłuszczową, którą rozbija, powodujac likwidację cellulitu i widoczną redukcję obwodów ciała).
 
- Mezoterapia bezigłowa (połączenie terapii skojarzonej z elektroporacją i wprowadzaniem preparatów kosmetycznych tzw.koktajli zabiegowych. Metoda ta polega na równoczesnym zastosowaniu terapeutycznego działania fali ultradżwiekowej i impulsywnego bodżca elektroterapeutycznego. Następuje wprowadzenie określonej substancji do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej).

- Mikrodermabrazja diamentowa ( Zabieg kontrolowanego złuszczania naskórka umożliwiajacy pozbycie się komórek z najbardziej zewnętrznych warstw, powodując wzrost nowych komórek tworzących świeżą i jasną nową warstwę, oczyszczoną i odmłodzoną).

 

Terapia mikroigłowa (Zabieg bio-odmładzający oraz alternatywa dla kosztownych zabiegów laserowych i pilingów chemicznych). Terapia ta stymuluje naturalne procesy prowadzące do widocznej poprawy architektury skóry. Opiera się ona na nakłuwaniu skóry i otwarciu mikrokanalików. Ułatwia penetrację substancji aktywnych oraz pobudza naturalny proces odnowy. 

Kuracja mmoże być zastosowana na całą twarz lub na wybrane partie (wokół oczu i na zmarszczki -

- inny specjalny roller).

 

  

W gabinecie wykonujemy usługi kosmetyczne:


  Zabiegi odpowiednie dla danej cery (twarz, szyja, dekolt) bez użycia aparatu lub z użyciem aparatów:

 

 Zabiegi w gabinecie podzielone są na trzy kierunki: "BIOTERAPIA AMINOKWASOWA", "TERAPIA BIOMIMETYCZNA", "TERAPIA CELOWANA".

 

  -  "BIOTERAPIA AMINOKWASOWA" 

    (HYPOALERGICZNA FORMUŁA- bez parabenów i zapachu"

   Zabieg  rekomendowany dla osób o wrażliwej skórze.

Dzięki zastosowanym substancjom aktywnym (12 aminokwasów: arginina, kwas asparginowy, PCA, glicyna, alaninba, seryna, walina, prolina, treonina, izoleucyna, histydyna, fenyloalanina) kompleks przywraca skórze właściwy poziom NMF i pH, działa antyoksydacyjnie, przeciwapalnie, przyspiesza regenerację, podnosi odporność skóry oraz aktywuje produkcję kolagenu i elastyny.

Dodatek kwasu hialuronowego w dwóch formach: wysokocząsteczkowej i niskocząsteczkowej usieciowanej, zapewnia synergiczne i skuteczne działanie we wszystkich warstwach naskórka. Daje efekt natychmiastowego liftingu i wypełnienia zmarszczek.

Naturalny kompleks "Lycomega" (likopen i kwasy omega 3 i 6) chroni komórki skóry przed przedwczesnym starzeniem się, stresem oksydacyjnym i destrukcyjnym działaniem promieniowania UV. Kwasy omega 3 i 6 z pestek żurawiny uzupełniają niedobory lipidów oraz działają odżywczo i regenerująco.

 

 Zabieg "OCZYSZCZAJĄCO- DETYKSYKUJĄCY"

   Zabieg usuwający zanieczyszczenia z porów, zwężający pory, zmniejszający wydzielanie sebum, złuszczający martwe komórki, wyrównuje koloryt, odtyksycznia skórę, wygładza strukturę skóry.

 

 - Zabieg "GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCY Z AMINOKWASAMI I KWASEM HIALURONOWYM"

     Przeznaczony dla suchej i odwodnionej skóry z zaburzeniami złuszczania.Głęboko i długotrwale nawilża skórę, odbudowuje barierę hydro- lipidową.

 

 - "TERAPIA BIOMIMETYCZNA"

     Terapia silnie modelująca i ujędrniająca.

  Dzięki bimimetycznemu peptydowi( "Progelina", "Suberlift") oraz jedwabiu poprawia strukturę skóry i remodeluje kontury twarzy. Idealne zabiegi przed wielkim wyjściem.

 

 - "Biomimetyczny zabieg liftingujący z peptydami"

 

-

 

 

 

 -" TERAPIE CELOWANE"

 

 - " TERAPIA  Z ESENCJAMI"

Są to precyzyjnie dobrane zabiegi dla indywidualnych potrzeb skóry.

Dzięki dobranym indywidualnie esencjom (100% naturalnym) dopasujemy zabieg do każdego problemu. Możemy to zastosować jako indywidualny zabieg lub jako dodatkowy czynnik do zabiegów aparaturowych, który wzmocni działanie zastosowanego sprzętu i użytych preparatów.

 - "TERAPIA ZŁUSZCZAJĄCA Z KWASAMI"

 

- "TERAPIA Z KWASEM MIGDAŁOWYM"

 

- "TERAPIA Z KWASEM PIROGRONOWYM"
-Zabieg z kwasem pirogronowym
Jako jeden z niewielu produktów stosowanych w kosmetologii, może być użyty w przypadku skór ze zmianami ropnymi oraz siecią rozszerzonych naczyń - w obu przypadkach przynosi spektakularne efekty. Zabieg zmniejsza łojotok, likwiduje zaskórniki, oczyszcza i domyka pory skóry. Widocznie wygładza blizny potrądzikowe, rozjasnia przebarwienia. Moze byc stosowany nawet w przypadku cer ze stanami zapalnymi i couperose.

 

 

- "TERAPIA Z KWASEM LAKTOBIONOWYM"

Jest to absolutna nowość w kosmetyce (kwas laktobionowy w tej formie: kwas glukonowy, + galaktoza). Dzięki takiej formie podczas aplikacji nie występują typowe dla innych kwqasów świąd, pieczenie i zaczerwienienie. Dodatkowym atutem są silne właściwości regenerujące, łagodzące podrażnienia, zaczerwienienia, stany zapalne, a także wzmacniające barierę skóry. Dzięki tym właściwościom znajduje on zastosowanie w pielęgnacji skór ze stanami zapalnymi różnej etiologii: w AZS, wyprysku kontaktowym, trądziku różowatym, trądziku zwykłym oraz łojotokowym zapaleniu skóry. Preparaty z kwasem laktobionowym mogą być stosowane samodzielnie lub też jako uzupełnienie leczenia farmnakologicznego. Olbrzynią zaletą tych preparatów jest możliwość ich stosowania podczas i po leczeniu retinoidami i sterydami, dzięki czemu zmniejszone zostaną skutki uboczne działania leków. Kwas laktobionowy dzięki swoim właściwościom może być stosowany w pielęgnacji skóry dojrzałej, z oznakami starzenia. Ma on silne właściwości nawilżające, neutralizuje wolne rodniki i jony metali, hamuje enzymy powoidujące degradację włókien kolagenowych i elastycznych. Kwas ten nie wykazuje działania fototoksycznego, może być zatem stosowany przez cały rok. Aby uzyskać najlepsze efekty działania kwasu laktobionowego należy go stosować systematycznie w zaleconych przez kosmetologa kuracjach, trwających najczęściej 2-3 miesiące.

Kwas laktobionowy przyspiesza odnowę komórek skóry właściwej i naskórka, przez co może być stosowany po zabiegach dermatologii estetycznej, przede wszystkim po pilingach chemicznych, laseroterapii, mezoterapii  igłowej, mikronakłuwania, a także w redukcji stanu zapalnego i podrażnień. Wykazano jego korzystny wpływ na stan naczyń krwionośnych skóry, przez co może być polecany dla osób z cerą naczyniową, trądzikiem różowatym, łuszczycą i bielactwem.

 

 - "TERAPIA DLA OSÓB Z PLAMAMI I PRZEBARWIENIAMI"

     W zabiegu zastosowany jest kwas migdałowy, laktobionowy i preparat z podwójnym eliminatorem plam i przebarwień. 

Preparat z eliminatorem jest to żel do niwelowania plam i przebarwień. zawiera ILLUMISCIN. Jest to dwupoziomowa redukcja syntezy. Jak do tej pory stosowano preparaty do zahamowania syntezy melaniny. W 2004 r. zmieniono radykalnie podejście do terapii skór z przebarwieniami. Odkryto (nagroda Nobla w dziedzinie chemii) jeszcze jednego inicjatora przebarwień. Jest to LIPOFUSCYNA , nazwana również barwnikiem starzenia się. Pigment ten nadaje plamom brunatno- czarny kolor. Nagromadzenie jego spowodowane jest procesem utleniania oraz zmniejszeniem degradacji w związku ze spadkiem aktrywności Proteasomu.

Wskazane jest zastosowanie serii zabiegów (4-10) co 7- 10 dni.

 

 

 

 - Zabieg modelujący ciało (wybrane miejsca ciała, biust, okolice oczu)