Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Promocje


30.10.2016

Zdobienia gratis przez cały listopad!

 

Uważasz, że gładkie paznokcie są już nudne i masz ochotę zaszaleć? Czy może stwierdziłaś, że robi się już chłodno i pora założyć cieplutki sweterek?  A może masz ochotę na jesienne liście bądź zwierzęce wzory?

 

Jest to świetna okazja na skorzystanie z naszej promocji! Wszelkie zdobienia przez cały listopad w cenie manicure hybrydowego!

 

45zł zamiast 60zł!

 

Zadzwoń i zapisz się już dzisiaj!

502-670-562

 

20.03.2017

Wiadomość

Wprowadzamy do naszego gabinetu zabieg"PRP- like Therapy", alternatywe dla zabiegów z osoczem bogatoplytkowym. Dzięki zastosowaniu dwóch peptydów (GHK-Cu który stymuluje komórki macierzyste do dzielenia się i W3 który stymuluje keratynocyty do namnażania i stymuluje fibroblasty do dzielenia się i produkcji kolagenu) zabieg wskazany jest dla skóry wymagającej szybkiej i totalnej regeneracji, z objawami starzenia o różnym stopniu nasilenia, z utratą gęstości skóry, jako terapie podtrzymujące efekty zabiegów dermoestetycznych, jako profilaktyka antiaging.

27.01.2019

Wiadomość

Wprowadzamy nowy masaż do naszego gabinetu.

28.01.2019

Wiadomość

28.01.2019

Wiadomość

28.01.2019

Wiadomość

Cenimy sobie profesjonalizm, dlatego zatrudniamy doświadczonych, kreatywnych i kompetentnych ludzi. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom efekty zgodne z ich oczekiwaniami. Nasi specjaliści z pewnością w jak najlepszy sposób zadbają o Twoje zdrowie i piękno.