Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Sprzedaż kosmetyków i suplementów diety


Sukces jest wynikiem właściwej decyzji"

Eurypides

 

 

   W naszym gabinecie pomogę dobrać odpowiedni kosmetyk indywidualnie dla potrzeb klienta.

Tylko właściwe dbanie o ciało przedłuzy działanie zabiegu, dlatego tak wazny jest dobór odpowieniego kosmetyku.W gabinecie dopasujemy podczas wizyty indywidualny kosmetyk i doradzimy jak go stosować.

 

 

    U nas także możesz zakupić lub dowiedzieć się jakie najlepiej stosować suplementy diety aby usunąć problem, wspomóc leczenie lub poprawić kondycję psychiczną, fizyczną oraz  wizyalną swojego ciała.

    Należy pamiętać, że wykonując zabieg w gabinecie, używając odpowiednich kosmetyków i suplementów,wykonując zalecenia (jakie my damy) w domu możemy bardzo dużo osiagnąć w poprawie  zdrowia i wyglądu.

 

     W gabinecie posiadamy (lub są na zamówienie) kosmetyki z firm: Bandi,Clarena,  

 Bielenda, Forever Living Products oraz suplementy z firm: Forever Living Products,Mitra

  Zajmujemy się także sprzedażą olejków "dr. Beta".

   

     Suplementy:

 

   Suplementację naszego organizmu powinniśmy rozpocząć od oczyszczenia naszego organizmu stosując zabieg detoksykacji w naszym gabinecie (co będziemy robili już w lutym).

Następnie powinniśmy zastosować preparat " Parasine Plus". Jest to kompozycja składników roślinnych i ziół  zamknięta w kapsułkach. Eliminuje ona i wydala drobnoustroje pasożytnicze oraz substancje toksyczne z naszego jelita grubego (zaburzenia pracy jelita mogą prowadzić do wielu powaznych schorzeń t.jak np.zespół jelita drażliwego, stany zapalne, rak jelita a także do samozatrucia organizmu).

   Do oczyszczenia jelita grubego stosujemy nanoc specjalną herbatkę,którą codziennie zaparzamy, zgodnie z instrukcją.Pomaga ona szybciej wyrzucić toksyny,pasożyty bądż inne substancje toksyczne z naszego organizmu.

Kurację przeprowadzamy przez miesiąc (jeśli nic się nie dzieje), do trzech miesięcy jeśli coś zauważymy.

 

  Następnie  możemy dostarczać naszego organizmowi suplementy diety, które powinny być dopasowane indywidualnie do każdego pacjenta, a są to:

  

- Napoje aloesowe : miąższ Aloe Vera ( naturalny- miąższ uzyskany z dojrzałych 3-5 letnich roślin wyhodowanych na plantacjach -czystych chemicznie ), Aloe Berry Nectar (miąższ aloesowy wzbogacony sokiem z żurawin i jabłek).

Napoje dostarczają organizmowi witamin, minerałów i aminokwasów wspierając jego sprawność,poprawiając samopoczucie, odporność.Działają wzmacniająco i stymulująco, poprawiają trawienie (Aloe Berry Nectar).

 

- Absorbent C: witaminaC z otrębami owsianymi i bioflanoidami ma przedłużony czas działania. Ponieważ nasz organizm nie potrafi syntetyzować kwasu askorbinowego a ewentualne zapasy organizm sam wydala powinniśmy dostarczać organizmowi tą cenną witaminę (potrzebna jest kazdej tkance naszego organizmu). Dodatek otrąb owsianych powoduje lepszą przyswajalność a bioflawonoidów cytrusowych zwieksza działanie antyoksydacyjne (działanie przeciwrakowe).

Witamina polecana również dla palaczy (większe działanie przeciwrodnikowe) i dla dzieci i młodzieży (działanie kościotwórcze) oraz dlaosób dbających o cerę (kwas askorbinowy w znaczący sposób działa na skórę itkankę łączną i wzmacnia naczynia krwionośne).

 

- Arctic Sea:

 

- Gin- Chia: połączenie żeńszenia i szałwi argentyńskiej 

 

- Pola zieleni: ciemnozielone warzywa liściaste (zielone żdżbła młodych zbóż pszenicy i jęczmienia oraz lucerna)  zamknięte w tabletkach. Zawierają beta-karoten,chlorofil,błonnik,żelazo,kwas foliowy, i witamina k.

Preparat działa wzmacniająco i poprawia pracę przewodu pokarmowego i wzroku.  

 

- Forever Garlic- Thyme: połączenie czosnku i tymianku.

 

- Forever Lycium Plus: owoce kolcowoju chińskiego z korzeniem lukrecji.

 

- Nature-Min

 

- Forever kids

 

- Forever Active HA: połączenie kwasu hialuronowego , olejku imbirowego i kurkumy.

 

Forever Calcium:połączenie wapnia, magnezu i witaminy D3

   

    Zażywanie wapniajest szczególnie istotne w okresie wzrostu dziecka (budowa kości),  

    okresach po porodzie, jak i w czasie przed, w trakcie i po menopauzie (występuje przewaga

    komórek kościożernych w organizmie kobiety i braki tego minerału powodują sillną

    osteoporozę.Wtedy nalezy wprowadzić hormony lub/i wapń).

    Forever Calcium dodatkowo posiada magnez, który wspiera układ nerwowy oraz witaminę D,

    która pozwala na najlepsze wchłanianie wapnia w naszym organizmie).

 

- BARDZO WAŻNĄ SPRAWĄ JEST TO ŻEBYŚMY NIE NADUŻYWALI NIEPOTRZEBNIE WITAMIN I SUPLEMENTÓW DIETY.

MUSIMY PAMIĘTAĆ ŻE NAJLEPSZYM SPOSOBEM NA POZYSKANIE WITAMIN JEST ZDROWE ODŻYWIANIE SIĘ. SUPLEMENTY DIETY MOIM ZDANIEM POWINNISMY UŻYWAĆ WTEDY KIEDY NIE MAMY MOŻLIWOŚCI ZDROWO SIĘ ODŻYWIAĆ ALBO WTEDY KIEDY NIE MA SEZONOWYCH PRODUKTÓW.

 

PAMIĘTAJMY O TYM ŻEBY ZDROWO SIĘ ODŻYWIAĆ I CODZIENNIE WYCHODZIĆ NA "KĄPIELE SŁONECZNE" ŻEBY AKTYWOWAĆ WIT d3, KTÓRĄ NASZ ORGANIZM POTRAFI WYPRODUKOWAĆ (wiosną i latem musi być min 0,5h dziennie, jesienią i zimą min 1h).

 

RUCH JEST BARDZO ISTOTNY RÓWNIEŻ DLA NASZYCH STAWÓW KOLANOWYCH I BIODROWYCH , WYTWARZA SIĘ WTEDY KWAS HIALURONOWY, KTÓRY ZABEZPIECZA NASZE KOLANA.

 

REASUMUJĄC NIE CZEKAJMY NA TO ŻE INNI ZROBIĄ WSZYSTKO ZA NAS. NIE POMOGĄ NAM CZESTE WIZYTY U TERAPEUTÓW JEŻELI SAMI NIE ZROBIMY NICZEGO DLA NASZEGO ORGANIZMU.

MY JESTEŚMY PO TO ZEBY POMAGAĆ I SŁUŻYĆ WIEDZĄ, ALE TYLKO WTEDY OSIĄGNIEMY DŁUGOTRFAŁY EFEKT JESLI BEDZIEMY WSPÓLPRACOWAĆ.